Tūrinės raidės

bunker
AQ
Turinės raidės 2
vision expres
intero gym
vilniaus alus
case4you
JYSK
protekta
turines raides

Tūrinės raidės – efektyvi reklamos priemonė, pelnytai tituluojama pasauline išorės ir vidaus reklamos klasika. Išraiškinga, drąsi žinutė atkreipia dėmesį, akcentuoja teikiamą paslaugą, padeda įsiminti prekės ženklą ir pasirinkti būtent Jus.

Tūrinės raidės džiugina savo privalumais:

  • Pritaikymas – tūrinė reklama idealiai pritaikoma tiek vidui, tiek išorei: mūsų gaminamos tūrinės raidės bus patvarios ir atsparios temperatūros pokyčiams bei kitiems aplinkos veiksniams.
  • Išskirtinumas – būtent Jums pagamintos tūrinės raidės suteikia individualumo, išskirtinumo, leidžia efektyviai pabrėžti prekės ženklą.
  • Kaina – tai ekonomiškas reklamos sprendimas, leidžiantis gerokai praplėsti klientų gretas.
  • Universalumas – tūrinės raidės yra išties plačiai taikomas reklamos metodas. Jos tinka tiek prekybos centrams, tiek prabangos prekių butikams.
  • Platus pasirinkimas – mūsų siūlomų medžiagų, formų ir dizaino pasirinkimas išties platus, todėl tikrai rasite sau tinkamą reklamos sprendimą.
  • Greitis – tiek šviečiančias, tiek neapšviestas tūrines raides pagaminame ir pristatome per trumpą laiką.

Galimybės

Kone neribotos technologijų galimybės ir profesionali kūrėjų komanda leidžia net pačius ambicingiausius klientų sumanymus paversti realybe.

Profesionalūs, techniški dizaino sumanymai tūrinę reklamą daro įtaigią ir veiksmingą. Tūrinė reklama gali būti ir šviečianti: nepriekaištingai parengtos šviečiančios raidės atkreips dėmesį tiek dienos šviesoje, tiek sutemus.

Kokybė

Vienas esminių sėkmingos tūrinės reklamos kriterijų – estetika ir ilgalaikiškumas. Šiuo atveju ypač svarbi medžiagų kokybė. Savo klientams siūlome platų medžiagų pasirinkimą. Gaminame tūrines raides iš aliuminio, organinio stiklo, stiklo, medžio, nerūdijančio plieno, iš plastiko, styrodūro, betono.

Apšvietimo būdai

Nors tūrinė reklama gali būti ir be apšvietimo, šviečiančios raidės – dar efektyvesnis sprendimas.

Jeigu pasirinksite šviečiančią tūrinę reklamą, montuosime kokybišką LED apšvietimą, kuris bus ne tik traukiantis akį, bet ir ekonomiškas.

Siūlome skirtingus tūrinių raidžių apšvietimo būdus:

  • Išorinis apšvietimas (šviesos srautas reguliuojamos prožektoriais ar kitais šviestuvais) vienas populiariausių sprendimų: šviesos srautas nukreipiamas į tūrines raides ir apšviečia jas kartu su fasadu.
  • Aureolinis apšvietimas – raidės apšviečiamos iš nugaros pusės, todėl suteikia solidų aureolės efektą.
  • Įmontuojamas apšvietimas – jei tūrinės raidės gaminamos iš šviesai laidžių medžiagų, galime įmontuoti įvairaus spektro ir galingumo LED instaliaciją.

Siūlome įvairių spalvų apšvietimą. Užtikriname tolygų šviesos paskirstymą, ilgalaikiškumą, nedideles energijos sąnaudas ir maksimalų iškabos matomumą. Apšvietimas gali būti ir programuojamas, kad tobulai atspindėtų visus Jūsų poreikius.

Nesvarbu, koks sudėtingas bebūtų projektas, rasime individualų, visus Jūsų lūkesčius išpildantį sprendimą. Pasirūpinsime visu procesu: nuo idėjos iki visapusiško jos įgyvendinimo.

Tūrinės raidės – praktiškas pasirinkimas Jūsų reklamai. Įsitikinkite tuo patys!