Spaudos darbai

gandralizdis
ofeedo
Spauda 12
Spauda 11
Spauda 10
Spauda 6
Spauda 5
Spauda 4
Spauda 2
Spauda 1

Savo vartotojams užtikriname nepriekaištingas spaudos paslaugas. Atliekame itin plataus spektro užduotis: nuo tradicinių gaminių iki nestandartinių projektų. Projektuojame ir gaminame lipdukus, brošiūras, skrajutes, vokus, firminius blankus, kalendorius, katalogus, plakatus, pakuotes bei kitus gaminius.

Spausdiname įvairių formatų spaudą ant skirtingų rūšių plėvelės (skaidrios, šerkšno, matinės/blizgios, perforuotos, automobilinės, magnetinės, metallic tipo ir kt.).

Esant pageidavimui, išgauname išskirtinį estetinį efektą apklijuodami stiklo pertvaras interjere, vitrinas ar ekspozicijų sieneles. Spausdiname plakatus ant popieriaus, banerių, drobės, netgi tapetų. Galime sukurti ir atspausdinti bet kokį raštą, paveikslą ar pano tipo piešinį ant sienos.

Spaudoje naudojame įvairaus storio ir faktūros popierių, laką, metalizuojamą folijavimą, kongrevą (reljefinio atvaizdo įspausdinimas), kaširavimą (nugarėlės atspausdinimas prieš įrišimą).

Kodėl patikėti darbus mums?

Gyvename intensyviai besikeičiančiame pasaulyje, kuriame ypatingą vietą užima skoninga ir taikli reklama. Tai be galo aktualu ir spaudos darbams. Gerai žinome, kad šiuolaikiniai spaudos gaminiai turi būti išsiskiriantys, patraukiantys akį, atitinkantys vartotojų lūkesčius ir sėkmingai reprezentuojantys Jūsų įmonę.

Mūsų komandos gaminami spaudos darbai džiugina įvairiais privalumais:

  • Sėkminga reklama – estetiškai reprezentuoja Jūsų prekės ženklą.
  • Išliekanti kokybė – savo klientams suteikiame tik patvarius, ilgalaikius gaminius.
  • Platus pasirinkimas – šiuolaikiniai spaudos darbai gali pareikalauti nestandartinių išeičių bei sumanymų, todėl užtikriname maksimalų pasirinkimą savo klientams: medžiagų, formatų įvairovė.
  • Išskirtinis dizainas – mūsų dizainerių komanda seka šiuolaikines tendencijas ir visada pasiūlo neeilinius apipavidalinimo sprendimus.
  • Greitis – gamyboje naudojame pažangias technologijas, todėl visus darbus atliekame ne tik nepriekaištingai, bet ir greitai.

Kokybė

Nesuklysime pasakę, kad kokybė – vienas svarbiausių mūsų prioritetų teikiant spaudos paslaugas. Gamyboje įgyvendiname naujausias inovacijas, pasitelkia pažangias skaitmenines technologijas. Kiekvienu atveju parenkame tinkamiausias spausdinimo technikas: ofsetinę spaudą (dideliems tiražams), skaitmeninę spaudą (tinkamiausią mažesniems tiražams).

Visus projektavimo bei gamybos darbus atliekame nuo A iki Z, todėl užtikriname itin patvarias, estetiškas medžiagas ir akylą darbų priežiūrą. Mūsų rūpestis visada pasiteisina: su kaupu realizuojami net ambicingiausi Jūsų sumanymai.

Spaudos darbai mums tikrai nėra tik standartizuotas mechaninis procesas. Kiekvieną tekusią užduotį atliekame kūrybiškai, pasitelkdami drąsius ir originalius gamybinius sprendimus. Tikime, kad tik toks požiūris užtikrina aukštos kokybės produkciją Jūsų verslui.

Įsitikinkite tuo patys!