Reklama ant automobilio

birzu duona auto
Auto 5
Auto 7
Auto 6
Auto 5
Auto 4
Auto 3
Auto 2
Auto 1

Reklama ant transporto priemonių yra vienas mobiliausių informacijos raiškos būdų. Ši reklamos strategija leidžia savo prekes ar paslaugas pristatyti labai plačiai auditorijai ir tokiu būdu padeda išplėsti klientų ratą.

Šiuolaikinis pasaulis – judrus ir nuolat kintantis. Būkite pastebimi įvykių sūkuryje: juk niekada negalite žinoti, kada ir kaip sutiksite naują savo klientą ar būsimą partnerį. Gali būti, kad reklama ant automobilio – būtent tai, ko reikia Jūsų verslui!

Reklama ant automobilio turi ne vieną privalumą:

  • Mobilumas – tokios judėjimo laisvės nesuteikia joks stendas, šviesdėžė ar tūrinės raidės. Reklamos ant automobilio dėka būsite pastebėti įvairiose miesto vietose ir netikėtose erdvėse.
  • Išskirtinumas – kuriame individualius automobilių reklamos sprendimus, atspindinčius teikiamų paslaugų ar prekės ženklo išskirtinumą, todėl reklama bus maksimaliai efektyvi.
  • Kaina – reklama ant transporto priemonės yra gerokai pigesnė išeitis už kitas reklamos sklaidos galimybes. Tai – puikiai atsiperkanti ir ekonomiška veiklos populiarinimo, vartotojų informavimo priemonė.
  • Platus pasirinkimas – mūsų siūlomų medžiagų, formų ir dizaino pasirinkimas išties platus, tinkamas įvairaus dydžio transporto priemonėms, todėl tikrai rasite sau tinkamą reklamos variantą.

Tikime, kad svarbiausia – patenkintas klientas, todėl išklausome visų Jūsų pageidavimų ir parengiame būtent Jūsų poreikius atitinkančius reklamos sprendimus.

Galimybės

Platūs techniniai pajėgumai ir neribota mūsų komandos vaizduotė net ambicingiausius Jūsų sumanymus leis paversti lūkesčius pranokstančia realybe.

Pasirūpinsime Jumis nuo A iki Z – užtikriname visas reikalingas paslaugas: ne tik klijuojame lipdukus ant transporto priemonių, bet galime ir juos suprojektuoti bei pagaminti. Neturite konkrečios dizaino vizijos? Ne bėda! Visą tai galite drąsiai patikėti mūsų komandai.

Reklamos vizualizaciją – dizainą, spalvą, formas bei medžiagas atidžiai suderinsime su Jumis. Dažniausiai spalvas subtiliai deriname prie įmonės ar prekės ženklo logotipo, tačiau galime pasiūlyti visą spalvų paletę. Ne mažiau dėmesio skiriame ir būsimos reklamos turiniui – parengiame trumpą, patrauklią žinutę, kurios dėka vartotojai pasirinks būtent Jus.

Visus darbus atliekame ne tik kruopščiai, bet ir operatyviai!

Kokybė

Tikime, kad sėkminga reklama neatsiejama nuo preciziško jos parengimo. Būtent todėl gamybai naudojame aukščiausios kokybės medžiagas.

  • Automobilinė plėvelė ir laminatas – tinka minimaliam logotipui, šūkiui, grafiniam vaizdui su foto spauda ar sudėtingam didelių gabaritų autotransporto apipavidalinimui. Jis ypač apsaugo automobilį plaunant.
  • Perforuota, magnetinė ar holografinė plėvelė – puiki išeitis siekiantiems dar įdomesnių efektų. Šių unikalių medžiagų dėka, Jūsų automobilis taps neeiliniu, ypač traukiančiu akį.
  • Spauda ant plėvelės – lipdukai su pasirinktais tekstais, logotipais ar kitomis iliustracijomis puikiai laikosi ant automobilio paviršiaus bet kokiomis oro sąlygomis.

Mes – solidžią darbo patirtį sukaupę profesionalai, todėl padėsime sukurti originalią, kokybišką, visus reikalavimus atitinkančia ir į Jūsų prekės ženklą orientuotą reklamą, kuri nepaliks abejingų.

Reklama ant automobilio – išskirtinis pasirinkimas Jūsų verslui. Įsitikinkite tuo patys!