Pilonai

linas agro pilonas
Pilonai 3
Pilonai 2
Pilonai 1

Pilonai – tai inovatyvūs šviečiantys reklaminiai bokšteliai, paprastai montuojami šalia įmonių, prekybos ar verslo centrų, taip pat – ant įvairių pastatų. Tai praktiškas ir patrauklus sprendimas, leidžiantis reprezentatyviai pristatyti savo įmonę ar prekės ženklą ir didinti žinomumą.

Gali būti, kad pilonai – būtent tas pasirinkimas, kurio reikia Jūsų verslui!

Pilonai vertinami dėl daugybės savo privalumų:

  • Matomumas – kokybiška apšvietimo sistema daro piloną matomu iš tolo. Tai aktualu visoms įmonėms, tačiau ypač toms, kurios įsikūrusios atokiau nuo pagrindinių kelių, transporto srauto.
  • Atsparumas – iš kokybiškų medžiagų gaminami pilonai idealiai pritaikyti naudojimui lauko sąlygomis. Nei drėgmė, nei temperatūrų svyravimai mūsų gaminamiems pilonams nėra iššūkis!
  • Universalumas – pilonai padeda nusiųsti įvairaus žanro žinutes vartotojams. Pilonuose gali būti matoma tik reklama, bet ir kita svarbi informacija: valiutų kursai, prekių kainos, informacija apie teikiamas paslaugos ir kt.
  • Išskirtinumas – sukuriame išskirtinius pilonų dizaino sprendimus, kokių nerasite niekur kitur!
  • Platus pasirinkimas – pilonai išsiskiria savo įvairove. Atidžiai sekame reklamos tendencijas ir savo klientams galime pasiūlyti įvairių tūrių, dydžių pilonus, įvairius dizaino, spalvų apšvietimo ir kitus sprendimus.

Pilonų gamybos galimybės

Svajojate apie didesnį žinomumą, tačiau nežinote nuo ko pradėti?

Esame pilonų gamybos meistrai užtikriname nepriekaištingai tikslų gamybos procesą nuo pradžios iki pabaigos: patys kuriame dizainą, projektuojame būsimą piloną, kruopščiai suviriname jo konstrukcijas, montuojame apšvietimą, įbetonuojame.

Savo klientams užtikriname plačias pasirinkimo galimybes, išmanius dizaino sprendimus ir išpildytus lūkesčius. Pilonai gaminami pasitelkus modernias skaitmenines technologijas, laikantis itin aukštų kokybės standartų, todėl galutinis rezultatas visada ilgalaikis, estetiškas, patvarus ir džiuginantis.

Kokybė

Kokybė – vienas didžiausių mūsų prioritetų. Juk tik kokybiškai pagaminta reklama tarnaus ilgai, atrodys estetiškai ir pritrauks dar daugiau vartotojų. Šiame kontekste pilonai – tikrai ne išimtis.

Gaminame tiek šviečiančius, tiek nešviečiančius pilonus. Esant poreikiui, pilonai gali būti komplektuojami su švieslentėmis arba tūrinėmis raidėmis.

Naudojame šias medžiagas:

  • Plieno profiliai
  • Aliuminio profiliai
  • Plastikas
  • Kompozicinės plokštės
  • Skarda (cinkuota)

Reklamos pasaulyje sėkmingai dirbame ne vienerius metus. Esame profesionalai ir puikiai suprantame savo klientų bei vartotojų poreikius. Užtikriname, kad reklama padidins Jūsų įmonės žinomumą, o gamybos darbai bus atlikti efektyviai, kokybiškai ir per trumpą laiką.

Įsitikinkite tuo patys!