Parodų stendai

Parodų stendai – reklaminis-informacinis sprendimas, naudojamas įvairių paskirčių parodoms ir kitiems viešiems renginiams. Stenduose pateikiamos ekspozicijos reprezentuoja įmonės ar organizacijos suteikiamas paslaugas, produktus, o taip pat – vertybes, idėjas.

Kiekvieną stendą gaminame pagal individualų užsakymą. Moderni, originali ekspozicija parodoje padeda išsiskirti iš visumos, suteikia kompanijai solidumo, pranašumo konkurentų atžvilgiu.

Gaminame šiuos stendus:

 • Nedideli, įvairios paskirties produktų stovai
 • Pastatomi stendai
 • Pakabinami stendai
 • Reklaminės sulankstomos fotosienelės
 • Roll up tipo stendai
 • Brošiūrinės

Priklausomai nuo renginio pobūdžio, Jūsų poreikių ir galimybių, siūlome įvairius stendų formatus, dydžius, spalvas, apšvietimo galimybes bei stilių. Visus darbus atliekame sutartu laiku, dažnai – net greičiau.

Mūsų gaminami parodų stendai pasižymi ne vienu privalumu:

 • Solidumas – išskirtinai apipavidalinti parodų stendai sukuria puikų pirmąjį įspūdį, todėl padeda formuoti norimą įmonės ar paslaugos įvaizdį.
 • Pastebimi iš tolo – mūsų reklamos sprendimai išsiskiria unikaliu dizainu, todėl patraukia žvilgsnį ir skatina pardavimus.
 • Mobilumas – stendai užima nedaug vietos, yra lengvi ir kompaktiški, todėl juos itin patogu perkelti iš vienos vietos į kitą.
 • Taupantis laiką sprendimas – išmanūs techniniai sprendimai užtikrina, kad būtų patogu keisti talpinamą informaciją, stendus lengva išmontuoti, surinkti, nesunku transportuoti.
 • Patogumas – mūsų stendų konstrukcijos itin nesudėtingos, todėl montavimo metu dažna neprireikia papildomų įrankių.
 • Ilgalaikė nauda – tai sąlyginai nebrangus, tačiau vartotojus patraukiantis ir tokiu būdu pelną nešantis sprendimas, todėl stendai yra išties puiki investicija.
 • Lankstumas – puikiai perprantame Jūsų poreikius ir visada pateikiame Jums tinkamą sprendimą. Galime sumontuoti tiek lengvai surenkamus stovus, tiek sudėtingų konstrukcijų įvairaus aukščio ir apimties, su specialiomis šviečiančiomis sistemomis stendus.

Galimybės

Reklaminių stendų gamybai siūlome plačias galimybes. Projektuojame, gaminame ir įrengiame ekspozicinius stendus stacionarioms ir keliaujančioms vietinėms ir tarptautinėms parodoms, mugėms, konferencijoms, seminarams ir kitoms progoms.

Visada parenkame tinkamiausią sprendimą, naudodami ir derindami įvairias medžiagas: popierių, kartoną, kapa plokštes, stiklą, įvairius plastikus, metalą, medieną ir dar daugiau.

Kokybė

Esame komanda, mylinti savo darbą, todėl savo gaminiams taikome itin aukštus standartus. Su entuziazmu įsitraukiame į parodų stendų kūrimo ir gamybos procesą. Taip užtikriname tolygumą, aukštą kokybę ir pasirūpiname, kad Jūsų norai būtų įgyvendinami su kaupu.

Didžiuojamės mūsų komandos parengtais projektais: ne kartą laimėtos pirmosios vietos Litexpo ir Cido arenos parodose. Taip pat buvome pastebėti už Lietuvos ribų: mūsų rengti stendai užėmė pirmąją vietą Oslo Stepmaster parodoje, o „Lietkabelio“ stendas sulaukė prizinio įvertinimo Stokholmo tarptautinėje parodoje.

Puikiai suprantame, kad išradingai parengti parodų stendai padės sukurti pranašumą prieš konkurentus. Nepriklausomai nuo projekto dydžio ar sudėtingumo, padėsime išsiskirti ir pagal Jūsų poreikius pasiūlysime tiek tradicinius, tiek drąsius, nestandartinius sprendimus.

Įsitikinkite tuo patys!