Individualūs projektai (nestandartinė reklama)

vasario 16
krinona
Nestandartinė reklama 6
Nestandartinė reklama 5
Nestandartinė reklama 4
Nestandartinė reklama 3
Nestandartinė reklama 2
Nestandartinė reklama

Nestandartiniai individualūs projektai neretai tampa iššūkiu ne tik jų atlikėjamas, bet ir pačiam užsakovui.

Kartais idėja plazda ore ir sunku ją iškristalizuoti ir vizualiai pateikti. Dar sudėtingiau būna techniškai išspręsti jos įgyvendinimą. Kartais klientas turi piešinį, kurio nepavadinsi projektu ir neaiškią viziją, kuria reikia įgyvendinti. Tokias užduotis dar kartais turime trumpiausiu terminu ir sudėtingomis aplinkybėmis.

Ne daug kas turi ryžto imtis tokios rizikos, ilgametė patirtis reklamos gamybos ir projektavimo srityje suteikia drąsos mūsų dizainerių ir gamybos komandai imtis tokių projektų ir sėkmingai juos įgyvendinti, kartais pranokstant užsakovo lūkesčius.

Kokio sudėtingumo, ar trumpo termino ją atlikti, užduotis bebūtų – visada stengiamės ją atlikti kruopščiai, kokybiškai suteikdami ilgaamžiškumą ir daugkartinį panaudojimą.

Tai reikalauja ne tik didelių pastangų, bet ir nemažo biudžeto.

Ieškote neeilinio sprendimo savo reklamai? Norite neriboti vaizduotės ir žengti visa galva aukščiau už konkurentus? Turime išeitį. Tai – individuali nestandartinė reklama!

Mūsų projektuojama netradicinė reklama turi ne vieną privalumą:

 • Augina pelną – pasaulinė praktika įrodo, kad netradicinė vizualioji reklama labiausiai sudomina ir įtraukią potencialų vartotoją ir yra vertinama geriau nei tradicinės reklamos formos. Tai reiškia didesnes finansines įplaukas Jums bei Jūsų įmonei.
 • Unikalumas – parengsime išskirtinius, ypatingus reklamos sprendimus, kurių nerasite niekur kitur.
 • Patvarumas – orientuojamės į ilgalaikę kokybę, todėl mūsų projektuojami reklamos gaminiai būna patvarūs ir estetiški.
 • Pasirinkimas – tikime, kad reklamos pasaulyje nėra nieko neįmanomo. Turime resursų įgyvendinti net ambicingiausias idėjas. Galite rinktis iš įvairių dydžių, formatų, medžiagų.
 • Visas dėmesys Jums – puikiai išmanome reklamos subtilybes ir vartotojų poreikius, todėl padedame rasti geriausią sprendimą. Įsiklausome, analizuojame, kartu ieškome naujų idėjų ir jas realizuojame.

Imdamiesi šio tipo užduočių, mūsų komandos nariai jaučiasi it žuvys vandenyje. Nestandartiniai projektai jau eilę metų yra mūsų kasdienybė. Tai puiki terpė, leidžianti atskleisti Jūsų įmonės ar prekės ženklo unikalumą. Nestandartinė reklama suteikia galimybę išpildyti klientų svajones, su kaupu įgyvendinti net sudėtingiausius poreikius ir pageidavimus.

Nestandartinės reklamos galimybės

Šiandienos reklamos pasaulis laužo standartus, peržengia įprastus dėsnius ir vartotojams siekia pasiūlyti kažką ypatingo. Žinome, kad konkurencingoje reklamos rinkoje išsiskiria tik geriausieji, todėl suteikiame neribotas galimybes Jūsų nestandartinei reklamai.

Netradiciškai apipavidaliname šiuos gaminius:

 • Tūrinės raidės
 • Šviesdėžės
 • Iškabos, stendai
 • Pilonai
 • Vėliavos
 • Parodų stendai
 • Vitrinų apipavidalinimas
 • Reklaminiai tentai
 • Interjero kompozicijos
 • Firminis stilius (kompaniją ar prekės ženklą reprezentuojanti atributika)

Projektuodami ir kurdami nestandartinę reklamą, pasitelkiame įvairias statybines medžiagas – stiklą, medį, tekstilę, metalo konstrukcijas. Pritaikome įvairius ekonomiško ir estetiško LED apšvietimo sumanymus, 3D vizualizacijas, įvairius muliažus ir kitus akį patraukiančius vizualinius sprendimus.

Nestandartinės reklamos kokybė

Kokybė – vienas svarbiausių sėkmingos reklamos kriterijų. Dalyvaujame ne tik kūrybiniame, bet ir gamybos procese, todėl užtikriname naudojamų medžiagų ir darbų kokybę.

Nestandartinė reklama ir jos kūrimas – sudėtingas, subtilus procesas. Kokybę nuo kičo ir pripažinimą nuo nesėkmės skiria plona riba, todėl šią užduotį verta patikėti patyrusiems „RDS1“ reklamos meistrams.

Įsitikinkite tuo patys!